خرید آنلاین از برترین فروشگاه های اراک مدیر سایت: 09368413288
بریم خرید

تمام دسته بندی ها

چگونه می توانم کالا و خدمات خود را از طریق پلت فرم «بریم خرید» بفروشم

مقدمه

با گسترش تجارت الکترونیک فضای کسب و کار در کشور دچار تغییر شده و امروز خریداران می توانند کالا و خدمات مورد نیاز خود را از طریق اینترنت و موبایل از هر جا سفارش داده و خریداری نمایند. این تغییرات باعث شده تا رقابت از سطح شهر به رقابت در سطح کشور تبدیل شود. به بیان دیگر امروز یک فروشگاه در اراک با رقبایی در خارج اراک باید رقابت کند. امروز حجم فروش روزانه فروشگاه های اینترنتی در اراک معادل فروش بیش از 30 تا 50 فروشگاه فیزیکی در اراک است.

«بریم خرید» نام یک استارت آپ در شهر اراک است که این امکان را برای صاحبان کسب و کار فراهم آورده تا بتوانند بدون داشتن تخصص لازم در زمینه تجارت الکترونیک، وارد فضای تجارت اینترنتی شده و به رشد و توسعه کسب و کار اقدام نمایند.

نرم افزار «بریم خرید» هم تحت موبایل و هم وب است که تنها فروشگاه های دارای مجوز رسمی و قانونی می توانند در آن حضور داشته باشند. هر فروشگاه دارای پروفایل مخصوص به خود است که از طریق آن خود را معرفی نموده و کالا و خدمات خود را عرضه می کند. درج کالا و خدمات در این پلت فرم بسیار ساده و آسان بوده تا هر کاربر با دانش کم هم بتوانند به راحتی با آن کار کند.

عضویت در بریم خرید

شرایط فروش کالا و خدمات در بریم خرید

تنها فروشگاه ها و مراکز کسب و کار دارای مجوز قانونی می توانند از بریم خرید استفاده نمایند. در فاز اول هر فروشگاه می تواند کالا و خدمات خود را معرفی و بازار یابی نماید. در صورتیکه فروشگاه آمادگی دارد تا قیمت و موجودی خود را بروز نگهدار، می توانند از خدمات فروش کالا و خدمات در فاز دوم استفاده کنند.

هر فروشگاه تنها مجاز به بازاریابی و فروش کالاهای و خدمات زیر مجموعه زمینه فعالیت خود است. بعنوان نمونه فروشگاهی با زمینه فعالیت لباس و پوشاک کودک مجاز نیست اسباب بازی نیز بفروشد. از طرف دیگر کالا و خدمات می بایست مطابق آنچه در نرم افزار توضیح داده می شود، باشد. غلو کردن و ارائه کالای فیک تقلبی و قاچاق در بریم خرید ممنوع بوده و با متخلف مطابق قرارداد برخورد می شود.

نحوه دریافت وجه کالا و خدمات

خریداران در بریم خرید، پس از انتخاب کالا و خدمات مورد نیاز خود، می توانند نحوه پرداخت را به یکی از صورت های زیر انتخاب نمایند.

  • پرداخت آنلاین
  • پرداخت در محل با استفاده از کارت خوان

چگونگی تحویل کالا و خدمات به مشتری

خدمات ارسال کالا توسط واحد حمل و نقل بریم خرید انجام می گیرد. پس از ثبت درخواست از طرف مشتری و تایید نهایی توسط فروشنده، فاکتور فروش و رسید تحویل توسط بریم خرید صادر و واحد حمل و نقل بریم خرید وارد عمل شده و با مراجعه به فروشنده کالای بسته بندی شده طبق استاندارد بریم خرید را تحویل گرفته و به محل مشتری حمل می نماید. سپس کالا و فاکتور را تحویل مشتری داده و رسید تحویل توسط مشتری تایید و وجه آن پرداخت می گردد.